Uus Compass

Alates 26 750 €

Uus Jeep® Compass

ÜLEVAADE

COMPASS

80THANNIVERSARY

Jeep® tähistab kaubamärgi sünni 80ndat aastapäeva erimudeliga, mille unikaalsed detailid võimendavad ja rõhutavad Compassi eripära ja elegantsust. 80th Anniversary erimudelit esitletakse omanäolise värvivalikuga – erivärvi rohelisena koos neutraalsete hallide viimistlusdetailidega. Uue disainiga 18″ hallid valuveljed ja led tuled paistavad silma oma värske ilmega. Lisaks sellele tõstavad 80th Anniversary embleemid esiustel ja interjööris esile selle “Limited Edition” erimudeli eksklusiivsust ja elegantsust.

COMPASS

LONGITUDE

Uue Jeep® Compass Longitude’i standardvarustusse kuuluvad uued 17” valuveljed, 7’’ infokuvar, kahetsooniline automaatne kliimaseade, parkimisandurid ja Parkview® kaamera. Varustuses on ka uuenduslik juhtmeta telefonilaadimine.

COMPASS

LIMITED

Elegantsem välimus ja esmaklassiline interjöör. Compassi uue kujundusega esipaneelis hakkab esmalt silma uue Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteemi 10,1” ultrakõrglahutusega ekraan. Interjööris paistab silma ka uuenduslik 10,25” täisdigitaalne juhi infotabloo. Välimuses kuuluvad standardvarustusse uue disainiga 18” valuveljed, toonitud klaasid ja integreeritud päevasõidutuledega led esilaternaid.

COMPASS

S

Tuliuus Jeep® Compass S pakub valiku tippmudelina parimat tehnoloogiat ja kõige stiilsemaid detaile. Sellel kuuluvad standardvarustusse uus navigatsiooniseadmega 10,1″ Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteem, 10,25” digitaalne näidikutelaud, elektriliselt avanev tagaluuk, uued 19” alumiiniumveljed, uuendusliku disainiga led esilaternad ning hallide õmblustega elektriliselt reguleeritavad nahkistmed.

Compass

SÕITKE OTSE TULEVIKKU!

Uus Jeep® Compass on saadaval ka 4xe pistikhübriidina.

Uurige lähemalt

Uus Jeep® Compass on teerajaja innovatsiooni osas. Uus välimus ja parem sõidukogemus tänu kõige uuematele tehnoloogilistele omadustele kogu Jeep®-i tootevalikus.

COMPASS

UUS 10,1" UCONNECT™-I INFO JA MEELELAHUTUSE SÜSTEEM

Compassi uue kujundusega esipaneelis hakkab esmalt silma uue Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteemi puuteekraan – kõige täiuslikum ja moodsam süsteem kogu Jeep®-i tootevalikus. Eelmise põlvkonna omast 30% võrra suurem ekraan on 10,1-tolline ja kõrge resolutsiooniga. Uuenduslik operatsioonisüsteem tagab varasemast kuni viis korda kiirema navigeerimise ning seda on lihtsam kasutada. Süsteemil on kohandatav kasutajaliides, mis võimaldab teil muuta oma lemmikäppide kasutamise viisi ja luua kuni 6 erinevat kasutajaprofiili.

COMPASS

UUEL TASEMEL OHUTUS

Kompaktne maastur kõige uuemate ohutus- ja turvafunktsioonidega, nagu liiklusmärkide tuvastamine, intelligentne püsikiiruse hoidja ja II taseme autonoomne juhitavus.

COMPASS

IKOONILINE KUJU, ORIGINAALSED JOONED

Esiosa jooned ja esitulede profiil sulanduvad üheks tervikuks Compassile moodsama ja jõulisema ilme andmiseks. Täiesti uue disaini on saanud ikooniline “7-sambaga” iluvõre, mis rõhutab selle kompaktse maasturi teistest selgelt eristuvat iseloomu.

COMPASS

UUE DISAINIGA ESITULED

Uute esilaternate disain võimendab veelgi Jeep® Compassi jõulisi jooni ja rõhutab selle profiili. Uued tuled tõmbavad tähelepanu ja hoolitsevad, et teie Compass ei jää liikluses kunagi märkamatuks.

COMPASS

EKSKLUSIIVSED VELJED

Uute välisdetailide hulka kuuluvad ka uue disainiga veljed, mille geomeetria muudab Compassi vaieldamatult kütkestavaks. Piisavalt valikuid koguni kõige nõudlikuma stiilitajuga ostjale: saadaval on erineva viimistlusega, kaasa arvatud satäänhall ja läikivmust, 16’’ kuni 19’’ veljed.

COMPASS

VEEL SUUREM SUUTLIKKUS. VEEL TÕHUSAM JA VEEL KÜTKESTAVAM

Uue Compassi mootorid on säästlikud. Esiveoga kombineeritud 1,3-liitrine 130-hobujõuline T4 turboga bensiinimootor koos manuaalkastiga ja 150-hobujõuline mootor koos topeltsiduriga automaatkastiga vastavad täielikult kõigile Euro 6D-Final standardite nõuetele. Esiveoga kombineeritud 1,6-liitrine Multijet II diiselmootor arendab võimsust 130 hobujõudu ja emiteerib CO2 heidet 10% võrra vähem.

VÄLIMUS

COMPASS

COMPASSI UUS ILME

Uue Jeep® Compassi välimus on tänu uuele esivõrele veel elegantsem ja ambitsioonikam. Selgejooneline moodsa disainiga esiosa annab sõidukile jõulisema ja tugevama ilme ning iseloomustab selle kompaktse maasturi arengut.

COMPASS

VALUVELJED

Uus Jeep® Compass pakub suurt valuvelgede valikut, et igaüks leiaks nende seast oma stiilile sobivad.

COMPASS

AUTOMAATNE TAGALUUK

Käed-vabad elektrilise tagaluugi* tehnoloogia muudab tagaluugi avamise ja sulgemise võimalikuks ilma käsi kasutamata. Tänu tagumises kaitserauas olevatele anduritele piisab vaid lihtsast jalaliigutusest kaitseraua all tagaluugi avamiseks ja sulgemiseks. Ja tänu Keyless Enter-N-Go™ süsteemile pole teil vaja võtit taskust välja võtta – see peab vaid olema tagaluugi tööulatuses.

*Ei sobi kokku haakeseadmega.

INTERJÖÖR

COMPASS

UUE DISAINIGA ESIPANEEL

Esmakordselt kasutab Jeep® uut intelligentset Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteemi 10,1’’ ekraaniga, 30% suurem kui eelmise põlvkonna Uconnect™.

COMPASS

SUUREM NÄIDIKULAUD

Uus Compass on esimene Jeep®-i maastur, millel on uus 10,25″ (244 mm x 91 mm) suurune digitaalne armatuur.

COMPASS

PRESTIIŽNE VIIMISTLUS

Uue Jeep® Compassi esipaneel paistab silma kvaliteetsete materjalidega. Värske disainiga õhuavad ja Limited mudelil standardvarustusse kuuluv Nappa-nahkpolster seovad elegantsuse ja isikupära üheks laitmatuks tervikuks.

COMPASS

UUS ROOLIRATAS

Kaunim välimus ja parem tunnetus – uus Jeep® Compass tagab teile maksimaalse ja senisest sujuvama kontrolli auto võimsuse üle ning on stiilne oma rafineerituse ja mustast nahast elementidega.

COMPASS

IGAPÄEVANE RUUM

Uues Jeep® Compassis on palju ruumi igapäevaelu vajaduste tarbeks. Panipaigad on ruumikamad – varasema 2,8 l mahu asemel on neis nüüd kokku ruumi 7,2 l. Varasemast suurem on ka pakiruum ja erinevate paigutuslahenduste valik hoolitseb selle eest, et teil on alati piisavalt ruumi oma vajaduste rahuldamiseks.

MOOTORID

Uus Jeep® Compass pakub mootoreid, mis tagavad teile linnas piisava suutlikkuse ja veojõu mis tahes maastikul. See tagab teile samas ka senisest väiksema kütusekulu ja heitmed.

COMPASS

1,3-LIITRINE TURBOGA T4 BENSIINIMOOTOR

Seda 4-silindrilist otsesissepritse ja turboülelaaduriga bensiinimootorit iseloomustab kuni 270 Nm pöördemomenti, tõhus ja täielikus vastavususes Euro 6D-Final standarditele ja vähendatud kütusekulu ilma Jeep®-ile eriomast suutlikkust kahjustamata. Seda jõuallikat saab kombineerida 6-käigulise topeltsiduriga automaatkastiga, mis tagab teile kuni 150-hobujõulise võimsuse. 6-käigulise manuaalkastiga kombineeritult on maksimaalseks võimsuseks 130 hj.

COMPASS

130-HOBUJÕULINE 1,6 MULTIJET II DIISELMOOTOR

Tõhus 1,6 Multijet II 6D-Final diiselmootor tagab teile mis tahes maastikul senisest veel võimsama suutlikkuse (kuni 320 Nm pöördemomendi). Euro 6D-Temp mootoriga võrreldes on selle võimsus +10 hj sama ajal väiksemate heitmetega. Mootor on saadaval koos 6-käigulise manuaalkastiga kuni 130-hobujõulise võimsusega.

TEHNOLOOGIA

COMPASS

UUS 10,1" UCONNECT™-I INFO JA MEELELAHUTUSE SÜSTEEM

Jeep® Compass on Jeep®-i tehnoloogilise innovatsiooni esirinnas uue Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteemiga. Eelmise põlvkonnaga võrreldes on uuel süsteemil parem riistvara, tarkvara, ekraan kui ühenduvus. Selle ekraan on ultrakõrglahutusega eraldusvõimega. Süsteemil on varasemast viis korda kiirem protsessor, veel vahetum reaktsioon häälkäsklustele ja veel parema reaktsioonivõimega navigatsioonimarsruudi arvutamise suutlikkus. Apple Carplay ja Android Auto võimaldavad teil sõnumeid saata ja saada, kõnesid alustada ja oma lemmikmuusikat kuulata ilma käsi roolilt ja silmi teelt tõstmata.

COMPASS

UUS JUHTMETA LAADIMINE

Uuel Compassil on esmakordselt Jeep®-i valikus juhtmeta laadimisvõimalus – uuenduslik nutitelefoni aku laadimise süsteem, mis võimaldab laadimist ilma juhet ühendamata. Pange lihtsalt seade keskkonsoolis olevale sisseehitatud alusele. Sinine tähis näitab, et seadme akut laetakse, ja roheline tähis näitab, et aku on täiesti täis laetud.

COMPASS

UUS 10,25" DIGITAALNE ARMATUURLAUD

Kogu juhtimise ja sõiduki olekuga seotud vajalikku infot näitab uus 10,25″ kõrgresulotsiooniga digitaalne värviline armatuurlaud. Esimene kogu Jeep®-i tootevalikus, mis ei taga interjööris ainuüksi moodsat stiili, vaid mis võimaldab ka sisu konfigureerida, organiseerida ja kohandada kuni 12 erinevat konfiguratsiooni valides.

OHUTUS

COMPASS

II TASEME AUTONOOMNE SÕITMINE

Jeep® esitleb esmakordselt oma uut Jeep®-i maanteesõidu abisüsteemi – II taseme autonoomse sõidu süsteemi, mis abistab juhti maanteel, piiratud juurdepääsuga kiirteel või eraldatud sõiduradadel. See tagab omavahel kombineeritult adaptiivset püsikiirusehoidikut ja sõidurajal püsimise abilist kasutades sobiva sõidukiiruse hoidmise ja ümbritsevatest sõidukitest sobival kaugusel püsimise ning hoolitseb samal ajal ka pööretel ja kurvides valitud sõiduraja keskel püsimise eest.

COMPASS

ADAPTIIVNE PÜSIKIIRUSHOIDIK

Adaptiivne püsikiirushoidik (ingl k Adaptive Cruise Control ehk ACC) on elektrooniline süsteem, mis korrigeerib sõiduki kiirust ja hoiab automaatselt ohutut pikivahet eessõitjaga.

COMPASS

SÕIDURAJAL PÜSIMISE ABILINE

See ohutusfunktsioon aitab teil püsida valitud sõidurajal. See hoiatab teid kõrvalekaldumisel ja korrigeerib sõiduki asendit kõigile ratastele rakendatava pidurdusjõuga.

COMPASS

LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTAMINE

Compass on ajakohane liiklusmärkide tuvastamise ja intelligentne sobiva kiiruse soovitamise süsteem, mis hoiatab juhti lubatud sõidukiiruse muutustest. Kui aktiveeritud on aktiivne kiirushoidik, siis saab reguleerida kiirust automaatselt roolirattal paiknevaid juhtseadiseid puudutades.

COMPASS

JUHI VÄSIMUSE TUVASTAMINE

See tehnoloogia hoiab juhi keskendumisvõimet jälgides ära võimalikke kokkupõrkeid. Spetsiaalne andur hindab juhi väsimust tema hetkeseisundit eelneva 7 minutiga võrreldes. Kui juhi tähelepanu langeb alla miinimumtaseme, siis süttib näidikulaual põlema hoiatustuli ja kostab hoiatav helisignaal, soovitades juhil teha peatus ja puhata.

COMPASS

JALAKÄIJATE TUVASTAMISE FUNKTSIOONIGA AUTONOOMNE PIDURDAMINE

Uus Jeep® Compass suudab hoida ära kokkupõrkeid teiste sõidukite, takistuste ja jalakäijatega tänu mitmetele juhiabisüsteemidele, nagu autonoomne hädapidurdamine.
See tehnoloogia tuvastab sõidukeid ja inimesi auto ees ja annab neist märku esikaamerat ja esiradarit kasutades ning pidurdab sõidukit automaatselt avariide vältimiseks.

COMPASS

360° KAAMERA

Uus 360° kaameraga parkimisabisüsteem muudab oma virtuaalse vaatega parkimiskohale ja sellelt ära manööverdamise ohutumaks.