Wrangler

Alates 54 490 €

JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER SAHARA

VABADUSE JA SEIKLUSE ÜMBERMÕTESTAMINE
See legendaarne 4×4 sõiduk on ikoonilise disainiga. Auto, mis võtab vastu kõik väljakutsed nii maanteel kui ka väljaspool seda. Sõiduki interjöör on välja töötatud silmas pidades mugavust. Auto on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga. Muuhulgas ka uusima põlvkonna Uconnect™ süsteemiga.

JEEP® WRANGLER RUBICON

SUUTLIKKUSEST AJENDATUD WRANGLER
Avastage uusi maastikke ja kohti Jeep® Wrangler Rubiconiga, mille standartvarustuses on Mud&Terrain rehvid. See sõiduk tagab maksimaalse läbivuse! Mitte ükski Jeep® Wrangler ei paku suuremat võimekust maastikul.

552W ALPINE HELISÜSTEEM

Nautige üheksa kõlariga Alpine® Premium helisüsteemi kvaliteeti. See on varustatud soundbar-kõlari, ilmastikukindla bassikõlari ja 552 W võimendiga.

LED ESITULED

Jeep® Wrangleri LED esi- ja tagatuled ei anna mitte ainult maksimaalset valgust, vaid ka moodsa ja eksklusiivse välimuse.

4X4 AITAB OLLA OMA KIRELE TRUU

Jeep® Wrangler on endiselt seotud oma juurtega, ühendades funktsionaalsuse tipptasemel disaini ja materjalidega, et pakkuda tõelist 4×4 võimekust.

LÕPMATUD VÕIMALUSED

Tipptasemel tehnoloogia, uuenduslikud funktsioonid ja suurem mugavus on kõik Jeep® Wrangleri tunnused. Kvaliteetsed materjalid, täpsed tehnilised detailid, kandevõime ja väiksem sõidumüra tõstavad Jeep® Wrangleri uuele tasemele. 4×4 on inspireeritud Jeepi® kaubamärgi legendaarsest ajaloost ning kasutab uusimat tehnoloogiat ja materjale.

ESIKAAMERA

Jeep® WRANGLER Rubicon on varustatud uue TrailCam esikaameraga (Sahara varustustaseme puhul lisavarustus!). See maastikukaamera on nii linnasõidul kui ka maastikul asendamatu abivahend. Uconnect ™ ekraanil saate jälgida läbitava tee kuvamist. See tehnoloogia aitab paremini märgata takistusi teie teel. Tänu isepuhastusfunktsioonile saate ka kõige ekstreemsemates tingimustes alati nautida selget kaamerapilti.

OHUTU JA VÕIMAS

Jeep® 4×4 legendaarne võimekus on ühendatud arenenud tehnoloogiatega, et tagada võimalikult ohutu sõitmine. Saadaval olevad süsteemid, sealhulgas peatumisfunktsiooniga adaptiivne püsikiirusehoidja, laupkokkupõrke hoiatus koos automaatpidurdusega, automaatne tulede ümberlülitamise assistent, pimeala jälgimine ja tagurdamise ajal lähenevate sõidukite tuvastamise funktsioon kaitsevad teid ümbritsevate ohtude eest.

DISAIN JA MUGAVUS

UUS DISAIN

Jeep® Wrangleri välimus võib olla tuttav, kuid pärast lähemalt vaatamist leiab igalt poolt uuendusi ja täiustusi. Tänu oma päritolule ja hoolimata paljudest positiivsetest muutustest, on Jeep® Wrangleril traditsiooniline valem: ikooniline stiil, ümmargused esituled, seitsme “sambaga” iluvõre, mis on inspireeritud legendaarsest CJ Jeep®-ist.

AVATUD KÕIGELE UUELE

Kõva katus, pehme katus, ilma katuseta või eksklusiivne Sky one-Touch ™ elektriline katus. Ustega või usteta Jeep® Wrangler on loodud seikluste jaoks. Sunrider ® pehme katuse langetamine ja tõstmine on lihtne, samas on Freedom Top ® kõva katus 20% kergem kui eelmistel mudelitel. Uste eemaldamine ja paigaldamine on nüüd lihtsam kui kunagi varem tänu unikaalsele lukustussüsteemile.

INTERJÖÖR

Jeep ® Wrangleri interjöör rahuldab kõige seiklusrikkamat vaimu, pakkudes parimat kvaliteeti, mugavust ja turvalisust. Hüpake autosse ja olge valmis unustamatuks sõiduelamuseks.

KOMPROMISSIDETA

Olenemata sellest, kas valite rafineeritud Sahara või avara Rubiconi, saate suurepärase mugavuse koos tipptasemel tehnoloogiaga.

TÄPSUS JA KVALITEET

Wrangler Sahara interjööris on detailidele pööratud suurt tähelepanu. Nautige mugavat ja stiilset sõitu nahkistmetel. Auto armatuur on kaetud nahaga ja standardvarustuses on 8,4-tolline puutetundliku ekraaniga Uconnect™ -raadio ning automaatne kahetsooniline kliimaseade.

MOOTORID

2.0L TURBO-BENSIINIMOOTOR

CO2-heitmed (kaalutud, kombineeritud) (g/km): 270-236. Kütusekulu (kaalutud, kombineeritud) (l/ km): 12,3– 1,1. WLTP-protseduuri põhjal arvutatud väärtused (määrus (EÜ) 2018/1832). Kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguste kohta näidatud väärtusi mõõdab tootja eelkinnituskatsetel ja neid võidakse muuta vastavalt lõplikule homologiseerimisele.

SELEC-TRAC ®

Nelikveo vajaduse korral sekkub Selec-Trac® 4×4 süsteem ja lahendab olukorra ilma mingite probleemideta. Selec-Trac® on järeleproovitud süsteem mägise maastiku ja pukseerimise jaoks. Selle süsteemi abil tagatakse teile automaatselt seadistuv nelikvedu, kui see on vajalik, et saavutada maksimaalne läbitavus puhta asfaltkattega teel ja sõita sellistel libedatel pindadel nagu lumi, märg asfalt või muda.

*DISCLAIMER 

CO2-heitmed (kaalutud, kombineeritud) (g/km): 270-236. Kütusekulu (kaalutud, kombineeritud) (l/ km): 12,3– 1,1. WLTP-protseduuri põhjal arvutatud väärtused (määrus (EÜ) 2018/1832). Kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguste kohta näidatud väärtusi mõõdab tootja eelkinnituskatsetel ja neid võidakse muuta vastavalt lõplikule homologiseerimisele.

TEHNOLOOGIA JA OHUTUS

AVASTAGE ENDA JAOKS TULEVIK

Istuge ühe kõigi aegade parima tehnoloogiaga varustatud Wrangleri rooli taha. Jeep® Wrangler pakub info- ja meelelahutussüsteemi täielikku valikut ja nüüdisaegse tehnoloogia funktsioone. Avastage enda jaoks Apple Car Play ja Android Auto ühilduvusega Uconnect™ -süsteemide neljas põlvkond, 8,4-tolline puutetundlik ekraan, mida saab juhtida ühe puudutusega ja palju muid tehnoloogiaid, et nautida Wrangleri parimaid võimalusi maanteel ja maastikul.

PURUSTAGE HELIBARJÄÄR

Alpine® Premium helisüsteem on Sahara ja Rubiconi standardvarustuses koos 12-kanalilise 552 W võimendi, kaheksa kõlari ja tagumise bassikõlariga.

OHUTUS

Jeep® Wrangleril on standard- ja lisavarustuses aktiivsed ja passiivsed turvafunktsioonid, mis on loodud selleks, et saaksite täielikus ohutuses nautida sõidurõõmu igas olukorras ja maastikul.

PIMEALA JÄLGIMINE JA LAUPKOKKUPÕRKE HOIATUS

Tellimisel saab Gladiatori varustada Rear Cross Path Detection funktsiooniga, Blind Spot Monitoring süsteemiga pimealade jälgimiseks, juhi hoiatamiseks ja kokkupõrke aktiivseks vältimiseks tagurdamisel. Ning Forward Collision Warning+ hoiatab juhti visuaalselt ja helisignaaliga teelolevale takistusele või eessõitjale liiga kiire lähenemise eest.

ADAPTIIVNE KIIRUSHOIDIK

Valige Gladiatorile soovitud kiirus ja auto hoiab seda kogu reisi jooksul. Intelligentne adaptiivne kiirushoidik tuvastab eessõitja kiiruse ja kohandab valitud sõidukiirust vastavalt, ilma et juht peaks ise midagi tegema.

AUTOMAATSED KAUGTULED

Automaatne kaugtulede ümberlülitussüsteem tagab maksimaalse valgustuse igasugustes tingimustes. Andur tajub vastassuunas liikuvate sõidukite olemasolu ja vähendab valgusvihku vältimaks nende pimestamist.