Wrangler

€ 45 990 Alates

Galerii

Eksterjöör

UUS JEEP® WRANGLER

Sõida uhiuue Jeep® Wrangleriga kohtadesse, kuhu sa kunagi ei uskunud jõudvat, tee asju, mida ei uskunud kunagi tegevat ning näe vaatamisväärsusi, mida arvasid, et kunagi ei näe.

Broneeri proovisõit

TÄIESTI UUS SISEKUJUNDUS

Olge valmis sõiduks täiesti uue sisekujundusega sõitjateruumis, üleni uues atmosfääris. Uued istmed on mugavad ja tagavad maksimaalse toe, samas muudavad soojendusega esiistmed, tagaistmete suurem jalaruum, kvaliteetsed käetoed, nutikad panipaikade lahendused ja palju muud iga reisi meeldejäävaks.

Lae PDF alla

KÕIGEKS VALMIS

Maastikult linnaseiklustesse: Jeep® Wrangler on kõigeks valmis. Uued võimsad mootorid ja suurem kliirens tagavad ületamatu suutlikkuse, mis hoiab Su kindlalt teel ja lubab enesekindlalt ette võtta kõike, mida soovid.

2.2-LIITRINE DIISELMOOTOR ENGINE START STOP (ESS) SÜSTEEMIGA
2.2-LIITRINE DIISELMOOTOR ENGINE START STOP (ESS) SÜSTEEMIGA

200 hobujõudu ja maksimaalne pöördemoment 450 Nn alates 2000 p/min. 2.2-liitrine diiselmootor kasutab teise põlvkonna MultiJet tehnoloogiat, sel on neli klappi silindri kohta, 2000-baarine Common Rail sissepritse, Engine Start Stop (ESS) süsteem ja kaheksakäiguline automaatkäigukast, mis tagavad parimal tasemel tee- ja maastikusõidu ning optimaalse kütusekulu.

UUS 2-LIITRINE GME T4
UUS 2-LIITRINE GME T4

270 hobujõudu ja maksimaalne pöördemoment 347 Nm / 4100 p/min Jeep® Wrangleri mootorivalikusse kuulub uhiuus kaheliitrine neljasilindriline mootor, mis on varustatud Engine Start Stop süsteemi ja kaheksakäigulise automaatkastiga. Süsteemis kasutatakse võimsust tõstvaid ning kütust säästvaid tehnoloogiaid, mis optimeerivad efektiivsust ja ökonoomsust.